Євген Кузнєцов
Директор з маркетингу платформи-сервiсу NetWork
У мене в житті є певні цінності і принципи:
1. Отримувати задоволення від того, що робиш і ніколи не здаватися.
2. Мобільність. Мені важливо бути мобільним, віддаючись роботі і не перебуваючи при цьому в «4-х стiнах». Так безумовно, є ситуації коли необхідно бути "тут і зараз", але я люблю працювати там, де мені комфортно.
3. Прозорість. Високо ціную прозорість у всьому (бізнес, відносини, сім'я)
4. Без "понтів". Чим простіше, тим краще.
5. Мінімалізм. Все можна і потрібно спростити.

Моя експертність: 17 років мого життя я пов'язаний з дистриб'юторськими бізнесом (сфера FMCG). Природно, що за цей період накопичено величезний багаж знань в сфері продажів, переговорів, навчання команд і я розумію, що цей багаж починає "обтяжувати" мій шлях, тому усвідомлюю, що для привнесення в своє життя чогось нового – необхідно розлучитися (поділитися) досвідом минулого, знаннями з людьми які дійсно в них зацікавлені.
Протягом останнього року я шукаю цікаві книжкові новинки, читаю їх і пишу рецензії на своїх сторінках в Instagram, Facebook і Telegram.

Яку мету ставлю перед собою? Мета дуже проста. Ознайомити любителів читання з літературними новинками і зробити так, щоб гідні книги не проходили повз людей, які люблять і поважають якiсть.
А ще, я дуже хочу, щоб люди за допомогою книг змінили своє життя, своє оточення. На власному досвіді я дуже чітко зрозумів, що за допомогою книг у мене це вийшло. Так, я безумовно готовий ділитися знаннями набутими в бізнесі. Але! Я задав собі питання - а чи буду я від цього отримувати щире задоволення? Відчувати пристрасть і відчувати емоції? Напевно так, але вже не в тій мірі, як це могло б бути деякий час назад.
Моя справжня пристрасть – це нон-фiкшн та художня література. Я впевнений, що це те, чим я можу бути максимально корисним. Хочу і готовий створювати літературні вечори.
Є два типи книг. Нон-фiкшн і художня література. Художня на мою думку повинна з'являтися на столі у читача за рекомендацією, з недавніх творiв "Квіти для Елджернона". А з нон-фікшін літератури я читаю виходячи зі своєї карти цільових навичок. З недавніх книг "Супермен за звичкою". Є свій стиль і розуміння, як читати і поєднувати художню і бізнес літературу.


Made on
Tilda