Дем'ян Михайлович Дьяков-Ом
Підприємець та ректор
Улюблені теми.
Управління репутацією.
Управління собою замість "Управління часом".

Про подкасти.
Однозначно, в діалогах з тьюторами активно поповнюю багаж свого "портфеля кейсів" про талановитих людей. Це матеріал для майбутньої книги.

Про експертизу.
Основною експертизою вважаю соціальне підприємництво. Створення і запуск на ринок культурних проектів. Створення нових команд і менторство. За останні 18 років створив 70 проектів, з яких тільки два вирішив зберегти за собою – Культурний Хаб і Відкритий Університет.
Моя турбота як ректора – випуск цілої лінійки продуктів. Розробляю програми, пишу навчальні плани, веду подкасти, записую аудіо курси з тьюторамі і менторами UOU, проводжу менторські сесії для студентів. В тому числі, для студентів Малого Відкритого Університету.

Про освіту.
Відкритий Університет U [Universal] створює освітню модель на три покоління вперед, яка налаштовується самими учнями. В цьому наше бачення сучасної освіти. Людина вчиться так, щоб ці знання стали в нагоді навіть його онукам. Вимірний результат освіти - створення готового продукту. Цим продуктом користуватися і надихатися будуть наші онуки. Очевидно, що такого рівня освіта – тільки для видатних людей. І так, ми не приховуємо, що якісна освіта - доля небагатьох. Приходить людина і створює собі дорожню карту освіти і під неї налаштовує ресурси Відкритого Університету.
Уявіть собі рясний фруктовий сад, де людина за власним бажанням може прогулятися, зібрати різні фрукти з різних дерев і потім приготувати свій власний, тільки йому смачний і корисний компот. Інакше кажучи, людина сама знає свої особливості, бажання і цілі, а ми допомагаємо досягти в цьому майстерності та глибини.
На даний момент часу ми на середині шляху. Відкрилися ринку зі своїми цінностями, при цьому ще працюємо з усіма бажаючими. Пропонуємо готові пакети, в зв'язку з тим, що студенти поки не готові визначити свою лінійку освіти.
Активно готуємося до того, що прийде геніальна, повністю "готова" людина і запросить ресурси, час, наставників і їх експертизу. Університет зможе надати йому весь спектр: класи, лабораторії, допоможемо йому визначити, він дійсно ризикує або йде вірним шляхом з вірною швидкістю. Ми допоможемо оцінити кваліфікацію через кожні 100 днів, запропонуємо кілька методик, які допомагають пересуватися по шляху з комфортом, більш того, ми запропонуємо йому компанію однодумців зі схожими дорожніми картами.

Про далеке.
Над-місією вважаю привнести культуру освіти в свій рід, повернути "дінастійну освіту". Це зробить дуже стійким рід, а як наслідок – покоління. Вважаю, що ми можемо впливати на економіку, виходячи з того, як ми ставимося до утворення. Усвідомленість. Роблю сам і допомагаю зрозуміти іншим.

Про роль в суспільстві.
Моя роль – двигун. Я повинен багато працювати, публічно робити помилки, викликати ненависть одних і любов інших, пізнавати, перекладати мовами субкультур і передавати знання.
Made on
Tilda