Дем'ян Михайлович Дьяков-Ом
Засновник I Cultural Business Hub, ректор в U Open University
Засновник Культурного Бізнес Хаба I. Засновник і ректор в U Open University. Моя турбота як ректора – ціла лінійка продуктів. Активно йде робота з тьюторамі і менторами UOU, проводжу сам менторські сесії для студентів. В тому числі, для студентів Малого Відкритого Університету.
Улюблені теми:
* Управління репутацією,
* Управління собою замість "управління часом"
Однозначно, в діалогах з тьюторамі активно поповнюю багаж свого "портфеля кейсів". Основний експертизою вважаю підприємницьку, створення і запуск на ринок проектів, створення нових команд і управління ними. Даний формат нашої взаємодії – експеримент для мене (не управління тепер, а напрямок) У даному проекті беру на себе адміністративні завдання як ректор, в тому числі, робота з партнерами-субпідрядниками (у нас багато завдань віддано на аутсорсинг: делегування, оплата, контроль якості). Коли у курують будуть з'являтися якісні бізнеси, які хочуть бути з нами - відкритий до діалогу, будемо тестувати разом. Або повернемося до тих, хто перевірений временем.Готов виділити 56 годин в тиждень (за рахунок поєднання DO і DEVELOP YOUR SELF). Пропоную ввести поняття "відкрите час" = "відкритий для миттєвих діалогів в чаті".
Чого не буду робити точно - управляти не буду. Можу за чаєм сказати, натякнути, дочекатися реакції і ініціативи. Інакше ми будемо рухатися в моєму темпі, і немає сенсу в даному експерименті. Є бажання нашим взаємодією показати приклад ще кільком командам, тому що бачу в ньому рішення багатьох організаційних моментів українських команд.
"Велике Навіщо". Відкритий Університет U створює освітню модель на три покоління вперед, яка налаштовується самими учнями. У цьому кредо сучасного освіти. Людина вчиться так, щоб ці знання стали в нагоді навіть його онукам. Результат освіти - створення готового продукту. Цим продуктом користуватися і надихатися будуть наші внуки. Очевидно, що такого рівня освіту - тільки для видатних людей. І так, ми не приховуємо, що якісна освіта - доля небагатьох. Приходить людина і створює собі дорожню карту освіти і під неї налаштовує ресурси Відкритого Університету. Всі ресурси до цього моменту у нас повинні бути сформовані. Уявіть собі рясний фруктовий сад, де людина за власним бажанням може прогулятися, зібрати різні фрукти з різних дерев і потім приготувати свій власний, тільки мені смачний і корисний компот. Інакше кажучи, людина сама знає свої особливості, бажання і цілі, а ми допомагаємо досягти в цьому майстерності та глубіни.На даний момент часу ми посередині. Тільки-тільки відкрилися ринку.Предлагаем як готові пакети, в зв'язку з тим що народ поки "плаває" і не знає, не готовий визначити лінійку освіти, так і готуємося до того, що прийде геніальний, повністю "готовий" людина і запросить ресурси, час, наставників і їх експертизу, щоб надати йому весь спектр. Надамо класи, лабораторії для навчання, допоможемо йому визначити, він дійсно ризикує або йде вірним шляхом з вірною швидкістю. Ми допоможемо оцінити кваліфікацію через кожні 100 днів, запропонуємо кілька методик, які допомагають пересуватися по шляху з комфортом, більш того, ми запропонуємо йому компанію однодумців зі схожими дорожніми картами.
Над-місією вважаю привнести культуру освіти в свій рід, прищепити дінастійного освіти. Це зробить дуже стійким рід, а як наслідок - покоління. Вважаю, що ми можемо впливати на економіку, виходячи з того, як ми ставимося до утворення. Усвідомленість. Роблю сам і допомагаю це зробити іншим.
У цифрах: 1000 осіб на рік, які отримали освіту осознанно.1000 повинні бути видатними людьми. Геніями. Це і on-line форма, і живе спілкування в Дніпрі.
Важливо, щоб працював I Method, в якому 4 сектори для управління життям людини. Моя роль - двигун, роблячи помилки, викликаючи ненависть одних і любов інших, пізнавати і передавати знання.
Made on
Tilda