IClub | Ukraine
Які великі програми реалізує IClub до 2021 року:
1. Реалізує програму "Культура як інструмент креативної економіки" [в пошуках культурного коду нації].
2. Будує "I" – ще один центр культури, бізнесу та освіти в Україні [зразкова інфраструктура і принципи управління].
3. Реалізує програму "Освітній міст Українa-Світ" [відкрита сцена для видатних спікерів з усього світу. Відкриття талановитих українських експертів Світу].
4. Реалізує місію beGenius [пошук, освіта і інструментарій для талановитих людей в Україні].
5. Реставрує інститути спонсорства та меценатства в Україні [з огляду на історичні, філософські, психологічні та прикладні аспекти].

Як IClub залучає кошти:
1. Через членські внески – приватні і корпоративні. Персональна участь у Клубі = 100 дол на місяць або 1000 дол на рік.
Корпоративна участь у Клубі = від 500 дол на місяць, 5000 дол на рік.
2. Через грантові надходження. Від Фондів. Від приватних осіб. Від корпорацій-партнерів.
3. Через організацію спеціальних проектів спільно з корпоративними брендами і культурними центрами при посольствах країн.

Хто ініціатор створення Клубу:
Ініціатор і генеральний партнер Клубу – культурний бізнес хаб I. За підтримки ради друзів і клієнтів Хаба.

Куди спрямовуються кошти:
У Статуті ГО IClub прописано, що всі зібрані кошти перші три роки спрямовуються на організацію 1000+ івентів на рік за напрямками: культура, наука, мистецтво, бізнес і освіту, а також на ремонт, створення і підтримку інфраструктури культурного бізнес хаба I.

Як конкретно працює IClub:
1. Збирає членів на стратегічні сесії раз на місяць.Мета зустрічей: вплив на календар подій України. Вибір, презентація, захист конкретних тем проектів і івентів, аналітика проведених.
2. 365/24/7 спілкування в закритому чаті учасників Клубу.
3. Робить публічні щомісячні дайджести про створені проекти та івенти.
4. Спонсорує радіо передачі про управління змінами, фінансами, знаннями, ризиками, передачі про кохання і книгах. А також панельні дискусії про культуру мовлення, комунікації, тілесної, сміху, авторські просвітницькі проекти. спеціальні проекти від брендів.

1
Хто такий учасник Клубу у вашому розумінні?
Учасник Клубу, як i Спонсор, Меценат — це той, хто, підтримуючи мистецтво, розвиває духовність суспільства як необхідна умова реалізації поставлених перед ним завдань. Спонсорство и меценатство розповсюджується на фінансову підтримку закладів культури і освіти, заснуваня нових театрів, галерей мистецтва, нових навчальних закладів, підтримку мистецької діяльності акторів, поетів, художників тощо.

Українське законодавство визначає меценатську діяльність як благодійну діяльність у сферах освіти, культури та мистецтва, охорони культурної спадщини, науки і наукових досліджень.

200 розумних, цікавих і усвідомлених людей об'єднуються в активне співтовариство для розвитку Хабу, Дніпра, України.
Ви опинитеся серед людей різних професій і вікових груп.

Ви робите особистий внесок від свого імені. Однак, також ви можете представити свій бренд у своїй спільноті. Ви покажете колегам в компанії приклад соціальної відповідальності та філантропії.

2
Який прибуток на вкладення я отримаю?
1. Бути спонсором / меценатом - це віддавати десятину суспільству, світу, в якому я живу, а також думати на три покоління вперед.
2. Ваша прибуток нематеріальний. Ви формуєте свій соціальний капітал, спілкуєтеся у колі сильних, розумних і багатих людей, впливаєте на розвиток своєї країни.
Чи можу брати участь віддалено в стратегічних сесіях?
Так. Це ключова особливість Клубу - постійне віртуальне представництво. Кожна страт сесія транслюється і записується по Hangout в Youtube, крім того, Ви можете підключитися по телемосту, щоб мати можливість говорити з учасниками з екрану у великому залі.
Чи можу реалізувати свій проект через Клуб?
Так. На кожну стратегічну сесію учасники готують презентації проектів, які має сенс запустити в Україні, вибирається 5, автори захищають проекти і прямим голосуванням три проекти потрапляє в план-календар I.
Чому на перші три роки мету диктує команда I ?
1. I - це професійна команда і ключовий спонсор ініціатив [з 2014 до 2018 року вкладено 7400000 грн в українські проекти]
I щодня робить можливим існування зразкового культурного бізнес хабу для талановитих людей.
2. Для реалізації геніїв у цій країні важлива середа. Екологічна декларація = інфраструктура + люди.
"I" володіє першим і другим.
3. Якщо для створення середовища важливі фінанси, то для підтримки – грамотне управління. Засновник I створив метод, за яким самоврядування освітою, змінами, фінансами, часом максимально просто навіть для НЕ проектних менеджерів.
IMethod = Move + Do + Develop + Relax.
Як я можу переконатися, що мої кошти пішли на цільове використання?
1. Так, спонсор завжди ризикує. І любить. І довіряє. І вміє чекати. Це основа спонсорства та меценатства.
2. Створення Клубу, на нашу думку, регулює засоби жорсткіше, ніж приватна ініціатива чи краудфандінг кампанія одного продукту.
3. Щомісячні короткі і щорічні об'ємні звіти детально розповідають про спрямування коштів.
4. Безпосередньо наявність подій і діючий хаб I – прямий доказ вірного управління фінансами. Ви завжди можете виступити зі сцени, побувати на івентах або зі своєю командою попрацювати в обладнаному просторі.
Що, якщо Клуб закриється?
1. Це буде означати, що ми підраховуємо результати корисної діяльності Клубу за попередній період і робимо публічний звіт.
2. Будь-яка організація може закритися. Це ризики.
3. Ініціатори з 2009 року йшли до рішення створити Клуб і хочуть створити традицію, крім того, до Клубу вже приєдналися активні люди. Це означає, у Клубу багато шансів вижити, розвинутися і приносить користь довго.
Що буде через 3 роки?
Хаб як зразок культурного бізнес центру буде добудований.

IClub зарекомендує себе як організація, яка бере рішення про значущі івенти у країні.
Буде велика стратегічна сесія. Ми приймемо рішення про розширення впливу IClub на інші локації, проекти і країни.

3
Це працює. Кейси в Україні
Спільноти міських інвесторів активно працюють
в Україні з 2014 року. Завдяки роботі таких спільнот проекти в Івано-Франківську і Одесi отримали фінансування для розвитку міста і життя суспільства.

Urban Space100 в Івано-Франківську профінансував
за 2017 рік 29 проектів на суму 631 331 ₴ (звіт).
Одеський 4City підтримав на суму 348 000 ₴ (звіт).

Київська громада Urban Space зібрала вже 500 інвесторів! Запуск у вересні 2018.

4
Планування трьохповерхового Хабу до 2021 року:
Разом з іншими учасниками ви визначаєте, які ресурси виділити для кращих проектів. І звичайно, ми надаємо ключові результати проектів для розвитку міста і країни. Прозорість – очевидна цінність Клубу.
Внесок $ 1000 в рік – чималий. Саме тому сила вкладів 200 учасників обов'язково дасть чималий результат для країни. У той же час, гроші працюють одночасно і на ваше ім'я, і на розвиток бізнесу, здоров'я, культури, науки і мистецтва!
Попереду нові 36 місяців. Побудуємо Хаб разом?

Команда I
Made on
Tilda